Iako izvođenje nastave na daljinu predstavlja određeni izazov kako za učenike tako i za nastavnike, mi smo ponosni na naš tim jer uspješno svladavaju sve prepreke koje im nosi ovaj izazovni period. 👌👨‍💻 Nastava se odvija u realnom vremenu po uobičajenom rasporedu putem videokonferencija, kako bi učenici u direktnom, živom kontaktu s profesorima mogli učiti i usvajati nova gradiva baš kao da su u svojoj učionici! 👩‍💻📚 U nekoliko redaka i nekoliko slika dočarat ćemo vam i približiti atmosferu iz online učionica. 

🔸️ Naši profesori osposobljeni su i educirani za provođenje online nastave.
🔸️ Nastavnici vješto održavaju poticajnu atmosferu koja omogućuje napredak i lakše usvajanje gradiva.
🔸️ Zanimljivi, kreativni i inovativni nastavni materijali prilagođeni za učenje na daljinu.
🔸️ Rad u malim skupinama učenika = i dalje moguć individualiziran pristup.
🔸️ Nastava iz udobnosti vlastitog doma.
🔸️ Praćenje nastave preko osobnog računala, tableta ili mobitela.
Evo nekih primjera online nastave povijesti, biologije i kemije.