Prošlog petka održali smo božićnu priredbu. Zajedničkim snagama učenika, profesora, bivših učenika ali i roditelja organizirali smo prigodno druženje, a usput se i zabavili.

Naime, učenici i profesori održali su koncert i pjevali božićne ali i ostale prigodne pjesme.Koncert je bio humanitarnog karaktera pa smo usput prodavali božićne ukrase koje su napravili učenici naše škole te kolače koje su ispekli vrijedni roditelji, bake i djedovi pa čak i naši učenici. Proslavili smo i dva rođendana naših maturanata.

Vrhunac večeri je svakako bio kada su svi učenici, uključujući i bivše učenike naše škole, zaželjeli sretan Božić svakome i otpjevali istoimenu pjesmu.
Veliko hvala svima koji su došli, podržali nas i uključili su u humanitarnu akciju. Zahvaljući vama prikupili smo 2655 kuna kojima ćemo pomoći socijalnoj samoposluzi "Kruh sv. Antuna" Varaždin i udruzi Spas.

Slike i videozapisi s priredbe su u galeriji i na našoj Facebook stranici.