Zadnji dan nastave proveli smo u Zagrebu na zajedničkom druženju u Muzeju čokolade i Escape Roomu.

Muzej čokolade mjesto je na kojem možete saznati sve o povijesti čokolade, sastojcima i načinima na koje se proizvodi, ali i kušati različite vrste čokolade, od same sirovine do prerađenih bijelih, tamnih i mliječnih čokolada.

Najizazovniji dio izleta bio je posjet Ozirisovu hramu. Tu su se učenici pretvorili u istraživače egipatske grobnice, a zadatak im je bio da u sat i pol odgonetnu sve zagonetke i pronađu put iz faraonove grobnice.

Nakon mnogo mjeseci nemogućnosti putovanja, ovaj je izlet dočekan s velikim uzbuđenjem. Sve što smo vidjeli i doživjeli na tom putu oduševilo je učenike pa su tako na najljepši mogući način završili ovu zaista izazovnu školsku godinu.